Anahí

Anahí Giovanna Puente Portilla

8,1
481 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anahí

Anahi to moim zdaniem nie równa piosenkarka. Ma piosenki niezłe takie jak "Dividida" czy
"MI delirio" (jestem zdziwiona tym, że ta piosenka mi się podoba). Ale ma też mnustwo
tandety takiej jak "Quiero", kawałek nadający się najwyżej na muzyczną paraolimpiadę,
czyli Eurowizję i zajęła by na niej zapewne jedno z ostatnich miejsc.

Tak już do rzeczy. Anahi jakaś nadzwyczajna może i nie jest, ale miała pewien potencjał.
Myślę, że mogła by nawet osiągnąć to co na przełomie lat 90-tych i XXI wieku udało się
Natalii Oreiro (10 milionów sprzedanych płyt). Ale jakoś nie wyszło. Nie wiem tylko dla
czego?

christinearron

Faktem jest, że piosenka "Quiero" nie jest szczególnie ambitna, została wybrana na singiel z powodów czysto komercyjnych, Anahi to jednak piosenkarka latinopopu, w krajach latynoamerykańskich owy singiel zyskał dużą popularność i podobał się nie tylko jej fanom.

Anahi ma duży potencjał i bardzo dobry głos - nie mówię, że rewelacyjny, ale bardzo dobry, na pewno najlepszy ze swojej ex grupy. Ma świetne występy na żywo akustyczne z ostatnich koncertów z 2010.

Polecam ci jeszcze piosenki takie jak Pobre tu alma, Para Que, El me mintio i ballady - Alergico, No te quiero olvidar, uważam, ze są świetne, żałuję, że nie zostały singlami bo z całą pewnościa się na nie nadają.

Anahi ma teraz dłuższą przerwę od muzyki, najpierw grała w telenoweli, teraz skupia się na życiu prywatnym, ma narzeczonego, nowa płyta cały czas jest jedną wielką niewiadomą, także z tego względu, ze zostanie wydana w nowej, lepszej wytwórni - Universal, przez co ma większe szanse zaistnieć an swiatowym rynku muzycznym. Robi tez duety ze znanymi gwiazdami - Juanem Gabrielem, Flo Ridą, Pitubllem. Wszystko jeszcze przed nią, wierzę, ze uda jej sie osiągnąć więcej wraz z wydaniem nowej płyty :).

angielskapani

Co do jej nietrafionych kawałków, to już nie pamiętam jaka to była piosenka. Ale ona tam była w jakimś lesie czy coś. Całkiem fajnie było. Ale ogólnie to ten kawałek był jak E.T Katey Perry i Kanyego Westa.....przeciętny kawałek z fajnym teledyskiem. Nie pamietam tylko tytułu.

christinearron

chodzi o "Me hipnotizas" zapewne. Każdy artysta ma wpadki, nie mówię, że płyta MD była genialna bo nie była, miała słabsze kawałki, ale ma też mocne, zwłaszcza reedycja, te które wymieniłam i pewnie jeszcze pare pominęłam.

angielskapani

Z Pitbullem także nagrała piosenkę?O Anahi i Flo RidZIE słyszałem ale o duecie z Pitbullem pierwsze słyszę.Są to potwierdzone informacje czy tylko plotki?

użytkownik usunięty
ShaneWalkingDead

moze nagrala cos slabszego, ale co najwazniejsze rewelacyjnie spiewa,
moim zdaniem o wiele lepiej od Natalii Oreiro - ktorej bylam wielka fanka i sama kupowalam jej plyty;)

Hmmm lepiej od Oreiro powiadasz. Mi się wydaje, że Natalia jest nieco lepsza. Ale kłócić się nie będę:) Wiesz, może czy ostatnio Anahi wydała coś nowego ?

użytkownik usunięty
christinearron

ja mam tu na mysli sam wokal, z muzyka to juz bywa roznie;-) niestety nic na ten temat nie wiem, choc w sumie ostatnio jakos szczegolnie nie sledzilam ;-)

Czytałam w necie że w 2013 ma wyjść nowa płyta. Osobiście nie lubię "Zbuntowanych". Uważam, że to syf totalny. Nie mniej trochę kibicuję Anahi, żeby nieco zawojowała świat. W końcu nie będzie pierwszą piosenkarką, która zaczynała od grania w serialach :). Ma na kocie milion sprzedanych płyt. Myślę, że stać ją na więcej, oczywiście pod warunkiem, że nie będzie nagrywać kawałków takich jak "Quiero"

Wiem, że to strona o Anahi, ale co do Natalii Oreiro to wydała w końcu nową piosenkę w 2010 roku nosiła tytuł "El Perfumer del amor"

Tu masz link jeśli chcesz przesłuchać i porównać sobie z tym co grała kiedyś :
http://www.youtube.com/watch?v=hGUekjEYmaQ

Ja osobiście mogę powiedzieć tylko tyle, że załamałam się kiedy zobaczyłam ten kawałek.

użytkownik usunięty
christinearron

z przykroscia musze podzielic Twoje zdanie co do tej piosenki.

zbuntowanych nawet lubilam jak to tam kiedys lecialo, nawet ogladalam sporo z 1 czesci:)
lubie wystepy anahi na zywo za to ile daje z siebie. no i jak juz mowilam, calkiem dobrze spiewa:) mocny glos i skala tez niczego sobie:)

a ten kawalek Natalii... to nie do jakiejs reklamy lub parodii.. no bo nie moge uwierzyc, ze to tak na powaznie :D

To niby do jakiegoś filmu czy tam serialu. W porównaniu z tym co było kiedyś to na serio się zbłaźniła.

Zastanawiałam się która dziewczyna z RBD obiektywnie patrząc odniosła największy sukces jako piosenkarka. Anahi, Dulce Maria czy Maite Perroni.

użytkownik usunięty
christinearron

mysle, ze Maite skupila sie bardziej na telewizji, odstawiajac na bok muzyke ( sciezki dzwiekowe seriali zawsze sa no ale czysto muzycznie wyjatkowo sie nie angazuej mysle.. a co do Dulce to naprawde nie wiem, nei intresuje mnie na tyle :D gdzies czytalam ze wydala swietna plyte, ale nawet nie pamietam jej nazwy :) )

christinearron

Niestety nie wydała, to dośc skomplikowane. Płyta miała być już jakiś czas temu, po zakończeniu nagrań do telenoweli,a le jakoś się nie składało, najpierw było mówione, ze nagrywa, potem przycichło... no i się wydało. Ma narzeczonego, który jest politykiem, gubernatorem i to jemu poświęcała ostatnio czas, nie tylko prywatnie, ale też w publicznych wystąpieniach. Jej kariera trochę na tym ucierpiała, fani mają nadzieję, ze jej całkiem nie porzuci. W lutym ma wyjść pierwszy singiel z nowej płyty, ale w zasadzie niczego nie można być pewnym.

paulix12

Posłuchałam sobie tej całej "Absurdy". Kawałek niezły 7/10. Przyznam, że Anahi w takim moim prywatnym rankingu latynoskich piosenkarek awansowała.

christinearron

Jak na moje Anahi całkiem porzuci karierę muzyczna a już na pewno filmową.Nie od dzisiaj wiadomo ze polityka i show biznes nie idą w parze.Najgorsze jest to ze ona naprawdę ma talent szczególnie jeśli chodzi o karierę filmowa.Szkoda że nie spróbowała szczęścia w Hollywood zanim poznała tego Gubernatora.

ShaneWalkingDead

Aktorka to ona jest kiepską, powinna się raczej zająć śpiewaniem. Mam nadzieję, że nie skończy tak jak Natalia Oreiro.

christinearron

To na szczęście tylko Twoje zdanie,

ShaneWalkingDead

To nie moje zdanie, tylko fakt.

christinearron

"Oczywiście"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones