PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114850}

Ecomoda

Eco Moda
7,3 357
ocen
7,3 10 1 357
Ecomoda
powrót do forum serialu Ecomoda

:[:[:[

ocenił(a) serial na 9

TVN! Czy wy jesteście mądrzy??!! Wiecie, ile osób oglądałoby Eco Modę??!!! Założę się, że więcej niż jakieś niemieckie seriale o ratowaniu ludzi w górach :// Fajnie by było, gdyby "Gorzka zemsta" się skończyła, dać "Eco Modę" Przecież samą "Brzydule" powtarzaliście ze 3 razy :)) PROSZE!!! Dla kogoś kto nie ma kablówki, byłaby to ostatnia szansa :(((

ocenił(a) serial na 10
someone_

Zgadza się pewnie dużo soó oglądałoby ten serial ale nie wiń TVN o to ,że nie mają go na swojej antenie. TVN chcioało zakupić prawa do tego serialu ale udało się to Romantice. Więc ona teraz przez pewnie 2 lub więcej lat bedzie miała prawa do serialu. W takiej sytuacji TVN nic nie może zrobić :((((

alexander16

ten serial chodzi na ROMANTICE :P troche głupio bo nie wiem o której ! i tak nie oglądałbym na romantice

Cadaver

heh a ja mi co miesiac na miesiac wlaczaja jakis program z kablowki i mam w tym miechu romantice :D

jak cos to ten sam odcinek chodzi 5 razy dziennie: 7:00, 10:00, 15:10, 19:00, 23:00 :))

ahcynk

Nie macie czego żałować. Eco moda jest stokroć gorsza od brzyduli.

ocenił(a) serial na 10
someone_

NIe chce was martwic ale Eco Mody jest tylko 26 odcinków....

Walkiria

to by mogli zrobić te 26 w wersji polskiej :).
tylko żeby puszczali 2 razy w tygodiu, żeby nie było żalu ze to koniec xD.

t0meg

a ja bym obejrzała bo brzydula bety była super!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones